• "Vejos aeravimas - skarifikavimas tik 8 €  aras"
  • "Vejos aeravimas - skarifikavimas tik 8 €  už arą"

Vejos aeravimas

Aeravimas - tai vejos vėdinimas, padarant įvairaus gylio durtines duobutes, atliekamas pagerinant oro, vandens ir trąšų patekimą į vejos šaknis. Suspaustoje arba molingoje dirvoje šaknys nepasisotina joms taip būtinomis medžiagomis, vandenių ir orų, todėl veja skursta, pasidaro ne dekoratyvi, tampa neatspari sausrai ir pagelsta. Tinkamiausias laikas aeruoti veją yra ankstyvas pavasaris, tačiau aeruoti veją galima ir visą sezoną iki pat vėlyvo rudens. Aeravimo dažnumas priklauso nuo vejos naudojimo intensyvumo ir dirvos struktūros, tačiau rekomenduojama tai daryti du kartus per metus. Aeravimas skirstomas į seklų ir gilų.

Prieš aeruodami veją tinkamai ją paruoškite. Nupjaukite žolę apie 50% trumpiau nei įprastai ir bent porą dienų gausiau ją laistykite. Dažnesnis laistymas suminkštins žemės paviršių ir paskatins žolės augimą. Po aeravimo laistykite veją gausiau - du kartus per savaitę.

Po aeravimo būtina veją patręšti kompleksinėmis trąšomis , turinčiomis azoto, kalio ir fosforo, ir gausiai palaistyti. Vejos aeravimas reikiamu metu ir kokybiška technika užtikrins, kad beveik visus metus galėsite džiaugtis gražia pievele. Po aeravimo atsigavusi veja bus sveikesnė dėl padidėjusio oro kiekio, patenkančio į šaknis, pagerėjusios dirvožemio sudėties ir sutvirtėjusios šaknų struktūros.

NAUJIENA ! Vejos aeravimas - skarifikavimas be veltinio sugrėbimo ir išvežimo tik 5  aras

 

Sodo bitės

www.sodobites.lt 

 

Vejos tręšimo paslaugos

www.tresimas.lt

 

Sodo Bitės medelynas

www.bitesmedelynas.lt